Szczegóły


WWW: http://psychoterapia.nets.pl/
Dodano: 2021-08-22
Telefon: 600016854
Miejscowość: Wejherowo
Adres: Wałowa 20
Kod pocztowy: 84-200
Źródła: http://psychoterapia.nets.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Psycholog Wejherowo | Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek


Strona internetowa psychoterapia.nets.pl to miejsce, gdzie  znaleźć można dobrą specjalistkę. Pomaga ona osobom, które nie radzą sobie z problemami, cierpią na zaburzenia osobowości, lęki, napady paniki. Dzięki odpowiednim działaniom pacjenci mogą pokonać wiele kryzysów, zwiększyć świadomość siebie, nauczyć się radzić z niepowodzeniami i strachem. Terapeutka wykorzystuje sprawdzone metody, dobiera plan leczenia indywidualnie do każdego problemu. W jej gabinecie panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu sesje nie są stresujące. 

Spotkania ze specjalistką sprawiają, że pacjentom łatwiej jest uświadomić sobie własne skrywane doświadczenia i przeżycia, które często mają wpływ na obecne zachowanie. Wsparcie osoby z zewnątrz poprawia jakość życia emocjonalnego, ułatwia wprowadzenie zmian życiowych, daje wewnętrzną siłę i odwagę, by poradzić sobie ze strachem, niepewnością i frustracją. Psycholog z Wejherowa wykorzystuje metodę psychodynamiczną, która jest bardzo skuteczna w leczeniu wielu zaburzeń. Dzięki niej można pozbyć się nieprawidłowości, którym towarzyszą różne objawy, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Często upośledzają one codzienne funkcjonowanie. Terapia daje możliwość poznania nieświadomych reakcji i zachowań, zmienia schematy myślowe pacjenta, uczy konstruktywnych sposobów realizacji założonych celów. 

Osoby, które nie potrafią poradzić sobie z negatywnymi emocjami, są niezadowolone ze swojego życia, występują u nich myśli samobójcze, powinny skorzystać z pomocy terapeutki. Dzięki niej mogą oni poprawić jakość swojego życia, nauczyć się radzić sobie z porażkami i sytuacjami stresowymi. Leczenie polega na prowadzeniu rozmowy z pacjentem. Przyczynia się to do redukcji wewnętrznych zahamowań, poznania mechanizmów rządzące niewłaściwymi zachowaniami. Jest to niezbędne, by dokonać pożądanych zmian w życiu, uzyskać wewnętrzny spokój. Ilość sesji terapeutycznych jest uzależniona od rodzaju problemu i stopnia jego zaawansowania. W niektórych sytuacjach sprawdza się bowiem terapia krótkoterminowa. W przypadku występowania głębszych nieprawidłowości leczenie trwa znacznie dłużej.Firmy Podobne