Szczegóły


WWW: http://hotel.purrfect.pl/
Dodano: 2022-12-31
Telefon: 790597333
Miejscowość: Luboń
Adres: Paderewskiego 17
Kod pocztowy: 62-030
Źródła: http://hotel.purrfect.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Profesjonalna opieka nad kotem w Poznaniu - jaki hotel wybrać?


Hotele dla kotów nikogo już nie dziwią, a co więcej, coraz szersza grupa osób decyduje się korzystać z ich usług. Nic dziwnego, bardzo wiele osób ma koty, często nawet więcej niż jednego, a zwierzęta te nie mogą być zabierane w podróże tak jak psy. Kiedy nie ma się zaufanej osoby do opieki nad pupilem w domu, hotel jest na pewno najlepszym rozwiązaniem, choć oczywiście ważne jest, by wybrać naprawdę dobre miejsce.

Ma to ogromne znaczenie, trzeba bowiem pamiętać, że koty są wymagające. Mają między innymi swoje przyzwyczajenia i preferencje, a wszelkie odstępstwa od tych reguł mogą wywoływać w nich stres, strach czy brak apetytu, a nawet problemy ze zdrowiem. Hotel musi zatem zadbać o to, by w codzienności gościa nie zaszły istotne zmiany, poza tym, że nie będzie przy nim właściciela i znajdzie się on w innym miejscu. Świadomi tego właściciele hotelu Purrfect, oferujący opiekę nad kotem w Poznaniu, między innymi dostosowują pory posiłków i ich liczbę do dotychczasowych nawyków kocich gości. Zachęcają też, by właściciele dostarczali własną karmę, daje to bowiem pewność, że nie pojawią się żadne dolegliwości natury gastrycznej - choć jeśli zwierzak nie ma do nich tendencji, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykupić mu wyżywienie w hotelu.

Bardzo ważne jest też to, by zapewnić kotu odpowiednie warunki, wszystko, czego potrzebuje, ze szczególnym uwzględnieniem rozrywki. Zajęty kociak nie będzie się nudził ani tęsknił, nie poczuje się też porzucony, a warto wiedzieć, że jeśliby do tego doszło, kot może nabawić się traumy, stać się bojaźliwy lub, w najlepszym przypadku, obrazić się na właściciela. Zwierzęta te są bowiem naprawdę kapryśne. Personel poznańskiego hoteliku doskonale o tym wie, także o tym, jak postępować z kocimi gośćmi, by w pełni odpowiadać na ich potrzeby i oczekiwania. Każdy kot jest inny, jeden lubi zabawę i ten ją otrzyma, tak samo jak porcję pieszczot, innemu zaś w pełni wystarcza własne towarzystwo, najlepiej zatem jest zostawić go w spokoju. Takie różnice w usposobieniu często oczywiście wynikają z wieku - w hoteliku można umieścić zarówno młode kociaki, jak i zwierzęta dojrzałe, a nawet seniorów.

Odpowiednie zadbanie o warunki i zaspokojenie wszystkich potrzeb kociaka daje pewność, że nieobecność właścicieli nie będzie dla nich dotkliwa, tak samo jak pobyt w obcym miejscu, bez względu na długość trwania.Firmy Podobne