Szczegóły


WWW: https://www.qdent.pl/
Dodano: 2020-11-29
Telefon: 510 58 58 88
Miejscowość: Warszawa
Adres: Sokołowska 9
Kod pocztowy: 01-142
Źródła: https://www.qdent.pl/endodoncja/leczenie-kanalowe-mikroskopem/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Leczenie kanałowe pod mikroskopem w WWA


Na stronie internetowej qdent.pl można zapoznać się z szerokim zakresem profesjonalnych usług stomatologicznych, które są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów na terenie Warszawy. W ofercie dostępna jest zarówno podstawowa opieka dentystyczna, jak również innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej. Gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem i bogato wyposażonymi salami.

Czy leczenie kanałowe wiąże się z bólem?

Wiele osób niepotrzebnie unika wizyt u dentysty, obawiając się bólu towarzyszącego wykonywanym zabiegom. Okazuje się jednak, że w obecnych czasach leczenie przebiega zupełnie inaczej niż kilka lat wstecz. Aktualnie niemal w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym wszystkie zabiegi są wykonywane ze znieczuleniem miejscowym, co wpływa na ogólny komfort wizyty oraz przebiegu leczenia każdego pacjenta. Na terenie Warszawy realizowane jest leczenie kanałowe pod mikroskopem, które charakteryzuje się wysoką skutecznością i całościowym wyleczeniem wszystkich kanalików zębowych. Takie działania powodują, że pacjent ma pewność wyleczenia odczuwalnych dolegliwości podczas jednej wizyty w gabinecie. 

Dlaczego należy podjąć się leczenia kanałowego?

Bez całkowitego wyleczenia korzeni zębowych, zbiegiem czasu odczuwalne dolegliwości będą znacznie silniejsze, a zakażenie i stan chorobowy mogą niestety przenieść się również na pozostałe zęby. W wielu sytuacjach bez odpowiedniego leczenia kanałowego, chory ząb nie będzie do odratowania. Taka sytuacja często wiąże się z koniecznością chirurgicznego usunięcia korzenia i resztki zęba, co oczywiście przekłada się na podwyższone koszty ogólnego leczenia. W przypadku przednich zębów, kolejnym krokiem będzie wstawienie implantów, co również jest bardzo kosztowne. Nie należy więc odkładać leczenia stomatologicznego na później, szczególnie jeśli powodem jest jedynie sam strach przed wizytą. Obecnie dentyści wykazują pacjentom wiele cierpliwości oraz empatii, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że leczenie stomatologiczne może dla wielu być prawdziwą traumą z dzieciństwa. Firmy Podobne