Szczegóły


WWW: https://www.boginimasazu.pl/
Dodano: 2020-11-24
Telefon: 48 537 088 680
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kuźnicza 57/58
Kod pocztowy: 50-138
Źródła: https://www.boginimasazu.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Massage salon Wroclaw - https://www.boginimasazu.pl/


Profesjonalny salon masażu Bogini Masażu zapewnia najwyższy poziom usług klientom szukającym odprężenia i naturalnych metod regeneracji. Zatrudnieni tu specjaliści to kompetentni i doświadczenie eksperci znający techniki pracy z ciałem. Sesje służą poprawie samopoczucia i stanu zdrowia. Przeznaczone są dla osób nastawionych na holistyczne doświadczenie, pozwalające na wejście w stan psychicznej relaksacji i stymulacji zmysłowej.

Masaż ma korzystny wpływ na kondycję fizyczną i funkcjonowanie organizmu – usprawnia krążenie, eliminuje napięcia mięśniowe, aktywuje odbudowę komórek i poprawia metabolizm. Jest idealny dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa i mięśniowymi, uprawiających sport lub dążących do zachowania młodego wyglądu i atrakcyjnej sylwetki. Przyśpiesza usuwanie toksyn i prowadzi do lepszej odporności oraz wytrzymałości. Przynosi również przyjemne odczucia, zapewniane przez wprawny dotyk masażystek i aromaty zawarte w olejkach.

Dla osób otwartych na nowe doświadczenia salon proponuje techniki orientalne, odwołujące się do tradycyjnych, wielowiekowych praktyk prowadzących do oświecenia umysłu i celebracji ciała. Mają one właściwości energetyzujące, oczyszczające i sprzyjające wyzwoleniu potencjału, zarówno umysłowego, jak i fizycznego. Masażystka zgodnie ze starymi szkołami z Dalekiego Wschodu jest przewodnikiem i opiekunem rytuału, w którym ciało zyskuje szczególną rangę i atencję.

Ten ceniony massage salon z Wrocławia ma w swojej ofercie techniki:

  • relaksacyjne,
  • oparte na dotyku i pracy nagim ciałem,
  • z grą wstępną dla kobiet i mężczyzn,
  • orientalne tantryczne,
  • z użyciem gorących kamieni,
  • hawajski lomi lomi,
  • hiszpański twarzy i ciała,
  • tajski stóp i nóg,
  • kompleksowy indyjski.

Sesje odbywają się w pięknych wnętrzach, przy spokojnej, kojącej muzyce, w atmosferze dyskrecji i szacunku do potrzeb oraz preferencji klientów. Klimat wyciszenia sprzyja odcięciu się od stresujących wyzwań codzienności. Klient jest tu w centrum uwagi przez cały czas. Masaż polecany jest również jako niebanalny prezent dla przyjaciół lub partnerów, na różne okazje.Firmy Podobne