Szczegóły


WWW: https://sanpi.eu
Dodano: 2023-07-23
Telefon:
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: https://sanpi.eu/sprzet-do-sprzatania/szczotki


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Szczotki do mycia butelek - sanpi.eu


Akcesoria do sprzątania zdecydowanie ułatwiają oraz przyspieszają wykonywanie prac domowych. Trudno wyobrazić sobie porządkowanie pomieszczeń biurowych bez odpowiedniego sprzętu. Potrzebne produkty można nabyć w dobrze wyposażonym sklepie internetowym.

Na stronie online sanpi.eu obecne są skuteczne w działaniu środki chemiczne i worki na śmieci. Asortyment obejmuje również zmywaki kuchenne i druciaki. Na klientów czekają też szczotki do mycia butelek. Można je wykorzystać do czyszczenia słoików, szklanek, bidonów, wazonów i nie tylko. W sklepie online dostępne są szczotki, po które śmiało mogą sięgnąć osoby troszczące się o środowisko. Do ich wykonania zostały użyte ekologiczne materiały. Rączki szczotek są bambusowe. Włosie służące do mycia wyprodukowano z nadającego się do recyklingu włókna PET.

Do asortymentu sklepu należą też szczotki, które niemal w stu procentach ograniczają rozwój groźnych mikroorganizmów (dzięki obecności mikrocząsteczek cynku). Właściwości antybakteryjne ma nie tylko włosie, ale również uchwyt.

Z pomocą dostępnych w ofercie szczotek można usunąć np. zeschnięte resztki napoju z wnętrza butelki. Aby obecne w ofercie akcesoria posłużyły użytkownikom jak najdłużej, konieczne jest odpowiednie przechowywanie ich. Po użyciu warto zawiesić je tak, aby mogły swobodnie wyschnąć. Szczotka dobrze czyści nawet tylko przy użyciu wody. W sklepie online można znaleźć modele, które mają miękkie włosie odpowiednie do delikatnych powierzchni.

Na klientów czekają wyroby papierowe, słomki do napojów, jak również podajniki do serwetek. W ofercie znajdą eliminator nieprzyjemnych zapachów, a także mleczko do czyszczenia oraz regeneracji skóry i drewna.

Osoby, które chciałyby być na bieżąco z promocjami i nowościami w sklepie, mogą skorzystać z opcji, jaką stanowi darmowy newsletter. Robiąc zakupy powyżej określonej kwoty, można otrzymać darmową dostawę. Wysyłka towarów odbywa się w sposób sprawny i bezproblemowy. Klienci mają 21 dni na ewentualny zwrot zakupionego towaru.


Firmy Podobne