Szczegóły


WWW: https://semina.agro.pl
Dodano: 2023-01-10
Telefon: 602-565-555
Miejscowość: Umielino Łubki
Adres: 18
Kod pocztowy: 09-230
Źródła: https://semina.agro.pl/kategoria/zboza-jare/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Zboża jare – w jakie warto zainwestować?


Mianem zbóż jarych określa się uprawne rośliny jednoroczne, których rozwój zamyka się w jednym okresie wegetacyjnym. Należą do nich odmiany jare takich roślin jak między innymi kukurydza, jęczmień, owies, pszenica, żyto, ziemniak oraz słonecznik. Przeciwieństwo zbóż jarych stanowią rośliny ozime, które do zakwitnięcia potrzebują okresu niskich temperatur.

Wysokiej jakości zboże jare ma w swojej ofercie przedsiębiorstwo działające pod adresem semina.agro.pl. Pochodzą one od sprawdzonych hodowli i zostały starannie wyselekcjonowane przed umieszczeniem w ofercie. W tej kategorii do wyboru jest między innymi mieszanka zbożowa Semi Plus, na którą składają się odmiany pszenicy, jęczmienia oraz owsa. Ziarna dobrze znoszą okresowe niedobory wody i mogą być wykorzystane jako treściwa pasza dla zwierząt hodowlanych. Materiał siewny jest produkowany na nowoczesnej linii, na której odbywa się przyjęcie nasion. Stamtąd trafiają one do silosów nasiennych, skąd następnie są wydawane klientom. Przedsiębiorstwo szczyci się stosowaniem najnowocześniejszych sprzętów do czyszczenia i zaprawiania wyrobu. Dzięki temu charakteryzuje się on dobrą jakością, zapewniając satysfakcjonujące plony. W asortymencie znajduje się również wiele innych propozycji dla osób zajmujących się rolnictwem zawodowo, w tym zboża ozime oraz mieszanki traw. Dużą popularnością cieszą się w szczególności różne gatunki kukurydzy.

Każdy produkty jest szczegółowo opisany, aby klient nie miał problemu z wyborem odpowiedniego gatunku zboża. W razie pytań przedstawiciele firmy służą profesjonalnym doradztwem. Z produktami można zapoznać się nie tylko w sklepie internetowym, ale również podczas różnego rodzaju wydarzeń branżowych.


Firmy Podobne