Szczegóły


WWW: https://silesiapak.pl/
Dodano: 2020-01-14
Telefon: 790 275 067
Miejscowość: Katowice
Adres: Blachnickiego 9
Kod pocztowy: 40-175
Źródła: https://silesiapak.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Papierowe torby ekologiczne


Dawniej były one stosowane masowo, dziś na szczęście korzystają z nich nieliczni. Mowa oczywiście o jednorazowych siatkach na zakupy, które stopniowo znikają z obiegu. Jest to związane ze wzrostem świadomości ekologicznej. Produkty takie tworzone są z plastiku, którego zużywa się ogromne ilości i pojawia się problem z jego składowaniem. 

Kłopot polega na tym, że tego typu opakowania są wyrzucane po skorzystaniu z nich. Przyczynia się to nadmiaru śmieci, na które brakuje miejsca na wysypiskach. Z tego powodu coraz większa ilość świadomych konsumentów decyduje się noszenie ze sobą wielorazowych reklamówek wykonanych z naturalnych materiałów. Wdrażanie takiego nawyku znacznie zmniejsza ilość odpadów, a dzięki temu przeciwdziała temu niekorzystnemu zjawisku opisanemu powyżej i jest przyjazne środowisku naturalnemu. 

Czy jednak zamienniki bezpieczne dla planety są równie funkcjonalne? Zdecydowanie tak, co więcej, wiele osób twierdzi, że są one nawet bardziej praktyczne. Ekologiczne torby papierowe wykonuje się z jego wyjątkowo wytrzymałego i wodoodpornego rodzaju zwanego kraftem. Pozwala to na przenoszenie ciężkich zakupów bez obaw o przerwanie materiału. Podczas stosowania ich nie zachodzi ryzyko przemoczenia zakupionych artykułów.

Produkty takie otwierają także pewne korzystne możliwości dla właścicieli firm. Przedsiębiorstwo produkcyjne Silesiapak, które zajmuje się wytwarzaniem takich artykułów, oferuje swoim kontrahentom naniesienie dowolnego nadruku na torbę. Dzięki temu może ona stać się estetycznym, tanim, a przede wszystkim również skutecznym nośnikiem treści marketingowej. Można zatem zyskać formę promocji danej marki w przestrzeni publicznej, wszędzie tam, gdzie pojawi się użytkownik artykułu. 

Oprócz propozycji własnej grafiki można wybrać także wzory już istniejące, które zostały zaprojektowane przez uznanych artystów. W katalogu sprzedażowym znajduje się ponad pięćdziesiąt gotowych wersji. Mogą one zostać zamówione od razu, a zlecenie zostanie błyskawicznie zrealizowane. 

 Firmy Podobne