Szczegóły


WWW: http://www.medyk-koss.pl/
Dodano: 2021-02-16
Telefon: +48 58 305-69-43
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Biegańskiego 10
Kod pocztowy: 80-809
Źródła: http://www.medyk-koss.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Wypożyczalnia sprzętu medycznego Gdańsk


Od wielu lat działa sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym ze strony medyk-koss.pl. Wraz z nim powstała wypożyczalnia sprzętu medycznego w Gdańsku, która umożliwia wynajem różnych urządzeń i przedmiotów służących rehabilitacji. Powołano ją do życia dlatego, że nie każdego opiekuna osoby obłożnie chorej stać na zakup drogiego sprzętu, takiego na przykład jak łóżko szpitalne czy materac antyodleżynowy. Dużo taniej i rozsądniej jest je wynająć na określony czas z możliwością przedłużenia. Oczywiście, w sklepie można również nabyć te produkty w przystępnej cenie. Co więcej, możliwe jest także skorzystanie z dofinansowania. Informacje na ten temat można znaleźć na podanej stronie.

Wypożyczalnia ma urządzenia rehabilitacyjne, które w większości przypadków są potrzebne wyłącznie na krótki czas, dlatego sensowniejsze jest ich wynajęcie niż zakup, tym bardziej że nie każda osoba mogłaby sobie pozwolić na taką inwestycję. Wszystkie polecane przez to przedsiębiorstwo artykuły rehabilitacyjne i ortopedyczne, dostępne cenowo dla niemal każdego pacjenta, są wysokiej jakości, zawsze sprawdzone przed wysyłką, aby klient otrzymał dokładnie to, co jest mu potrzebne.

Wśród asortymentu można znaleźć:

  • kule łokciowe,
  • balkoniki,
  • wózki inwalidzkie,
  • łóżka rehabilitacyjne i szpitalne,
  • podnośniki,
  • koncentratory tlenu

i mnóstwo innych produktów, które wspomogą codzienne funkcjonowanie osób potrzebujących takiego wsparcia jedynie okresowo, jak również dla dożywotnio niepełnosprawnych. Pragnąc skorzystać z usług można mieć pewność, że ceny są rozsądne i nie spowodują poważniejszego uszczerbku w budżecie rodzinnym. Co prawda za każde urządzenie pobierana jest kaucja, ale jej wysokość można negocjować. Sprzęt ten jest nie tylko w pełni sprawny, ale także nowoczesny i funkcjonalny.

Wystarczy przejrzeć uważnie asortyment, aby znaleźć to, co spełni oczekiwania klienta. Gdyby jednak tak się zdarzyło, że nie ma akurat tego, czego on poszukuje, może skorzystać z uprzejmości personelu wypożyczalni. Pracownicy firmy zawsze indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Postarają się sprostać zadaniu i tę rzecz znaleźć. Firmy Podobne