Szczegóły


WWW: https://relaxsansklep.pl/
Dodano: 2023-04-17
Telefon: 502 429 914
Miejscowość: Radom
Adres: Chorzowska 3
Kod pocztowy: 26-600
Źródła: https://relaxsansklep.pl/rajstopy-uciskowe-1-stopnia


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Rajstopa uciskowa - gdzie ją dostać?


Osoby wykonujące zawód wiążący się z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji są narażone na zaburzenia krążenia krwi w kończynach dolnych. Występują one u kobiet i mężczyzn obciążonych genetycznie, otyłych, niedbających o regularny ruch oraz borykających się z chorobami towarzyszącymi. Ważna w tym przypadku jest profilaktyka, zmniejszająca ryzyko występowania nieprawidłowości. Warto więc wiedzieć, że na rynku znajdują się wyroby medyczne, nieocenione u osób z zakrzepicą czy u pacjentów pooperacyjnych. Zalicza się do nich rajstopy uciskowe, które, jak wskazuje nazwa, wywierają ucisk na nogi. Wspomagają prawidłowe krążenie krwi i nie zwracają na siebie uwagi, a na dodatek do złudzenia przypominają „zwykłe” rajstopy.

Produkty te występują w kilku rozmiarach i doskonale prezentują się w połączeniu z codziennymi stylizacjami, co oznacza, że bez obaw można nosić je do spódniczek czy sukienek. Sięgają po nie osoby z niewydolnością żylną oraz trwale unieruchomione, przykładowo ze względu na niepełnosprawność. Rajstopa uciskowa to alternatywa dla pończoch, która nie zsuwa się z nóg i gwarantuje maksimum komfortu. Można ją nabyć w internetowym sklepie RelaxSan.

Jest to doskonale zaopatrzony sklep, zapewniający artykuły od renomowanych producentów. Składają się na nie opisywane rajstopy, zamawiane przez klientów z zakrzepicą żylną. Pełnią one zarówno funkcje profilaktyczne, jak i lecznicze, a na dodatek mają pozytywny wpływ na krążenie żylne w nogach. Stosuje się je w kompresji medycznej i sprawdzają się na każdym etapie leczenia. Przynoszą też ulgę, ponieważ zmniejszają dolegliwości bólowe, co poprawia jakość życia. Do ewentualnych przeciwwskazań związanych z ich stosowaniem zalicza się miażdżycę zarostową kończyn dolnych oraz neuropatię obwodową.

 Firmy Podobne