Szczegóły


WWW: https://solid3d.pl/
Dodano: 2021-12-10
Telefon: 791 604 488
Miejscowość: Kraków
Adres: Fatimska 41a
Kod pocztowy: 31--83
Źródła: https://solid3d.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Drukowanie 3D w Krakowie - cennik i inne informacje


Druk 3D to popularne rozwiązanie dające niemalże nieograniczone możliwości. Rosnące zainteresowanie tą technologią jest efektem coraz przystępniejszych cen oraz większej liczby firm oferujących podobne usługi. Jest ona znana nie od dziś, ponieważ powstała w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. Daje możliwość sprawnego kształtowania wyrobów poprzez nakładanie kolejnych warstw materiału. Współcześnie druk 3D realizowany jest z wykorzystaniem rozmaitych technik. Znajduje on zastosowanie między innymi w medycynie, motoryzacji, architekturze oraz innych dziedzinach.

Maszyny drukujące trójwymiarowe obiekty pracują z metalem, gipsem, proszkami oraz tworzywami sztucznymi. Wytwarzają fizyczne obiekty widziane w trzech wymiarach i zapewniają precyzję działania. Podstawą w przypadku druków 3D jest drukarka, program komputerowy oraz odpowiednia ilość materiału poddawanego obróbce. Usługi tego typu świadczą specjaliści z przedsiębiorstwa Solid3d. To doskonale wyposażona firma z wydajnym parkiem maszynowym, która gwarantuje terminową realizację zleceń.

Możliwości, jakie oferują  drukarki, są niemalże nieograniczone. Najczęściej wykorzystują one polimer, jakim jest termoplastik odznaczający się elastycznością na skutek działania wysokich temperatur. Specjaliści z tej firmy mają dostęp do zaawansowanych programów do modelowania przestrzennego, dzięki czemu chętnie podejmują się najbardziej skomplikowanych projektów. Drukarki, jakie posiadają, odznaczają się wszechstronnością działania, dlatego znajdują zastosowanie w rozmaitych dziedzinach. Drukowanie 3D w Krakowie jest dostępne w cenniku na każdą kieszeń.

Opisywane maszyny służą do tworzenia przedmiotów codziennego użytku spotykanych w gospodarstwach domowych, lecz nie tylko, ponieważ przydają się również podczas drukowania makiet budowlanych czy protez wykorzystywanych w branży medycznej. Nowoczesne urządzenia generują spore oszczędności i sprawdzają się wśród studentów na kierunkach inżynieryjnych. Firma daje możliwość ulepszania modeli na każdym etapie współpracy i udostępnia różnorodne materiały.


Firmy Podobne