Szczegóły


WWW: http://stodom.pl/
Dodano: 2023-02-01
Telefon: 25 682 78 84
Miejscowość: TROJANÓW
Adres: DERLATKA 21
Kod pocztowy: 08-455
Źródła: http://stodom.pl/produkty/drzwi-przeciwpozarowe/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Drzwi przeciwpożarowe - z jaką firmą w Warszawie nawiązać współpracę?


Na drzwi techniczne składają się konstrukcje przeciwpożarowe, umieszczane w obiektach użyteczności publicznej, nieco rzadziej w prywatnych domostwach. Odznaczają się większą trwałością i niezawodnością w porównaniu do ich odpowiedników spotykanych w zwykłych sklepach meblowych, dlatego są montowane  w warsztatach samochodowych, magazynach, składzikach, piwnicach, zakładach przetwórczych, fabrykach, laboratoriach, bibliotekach czy galeriach handlowych. Producenci oferują modele jedno- i dwuskrzydłowe, które ze względu na minimalistyczny design wpasowują się w każdą przestrzeń. To funkcjonalne produkty odporne na zniszczenia pod wpływem wilgoci lub niskich czy wysokich temperatur. Są tworzone ze stali nierdzewnej, aluminium, a nawet drewna.

Obecność drzwi przeciwpożarowych jest istotna zwłaszcza w budynkach, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Przyspieszają bowiem ewakuację, w razie pojawienia się ognia i minimalizują straty, przykładowo związane z niszczeniem sprzętów znajdujących się w pomieszczeniach. Stanowią barierę nie tylko dla ognia, ale i dymu, a ponadto ograniczają przepływ energii cieplnej. Są wyposażane w solidne listwy oraz progi, zapewniające wysoki poziom szczelności. Przed ich zakupem warto przyjrzeć się odporności ogniowej, możliwości wyposażania w automatyczne systemy zamykania, sposobie montażu oraz gabarytom.

Najlepsze drzwi przeciwpożarowe mają certyfikaty, będące potwierdzeniem ich jakości. Wydają je stosowne instytucje, biorące uwagę kwestie, takie jak:

  • typ uszczelek,
  • grubość,
  • właściwości okuć,
  • obecność przeszkleń,
  • bezpieczeństwo użytkowania,
  • możliwość automatycznego zamykania w razie wybuchu pożaru.

Zainteresowani zakupem takich konstrukcji zapoznają się chętnie z ofertą przedsiębiorstwa Stodom, którego klientami są mieszkańcy Warszawy. Drzwi przeciwpożarowe udostępnione w katalogu to produkty z najwyższej półki, dostępne w konkurencyjnych cenach.

Powinny być one umieszczane w miejscach, w których istnieje zwiększone ryzyko wybuchu pożaru oraz w pomieszczeniach służących do przechowywania materiałów łatwopalnych. Ich nabywcami są także właściciele lokali gastronomicznych oraz domów, chcący zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa. Czekają na nich modele pełne, przeszklone, jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe, wypełnione materiałami izolacyjnymi i dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.


Firmy Podobne