Szczegóły


WWW: https://lazienka360.pl
Dodano: 2022-11-25
Telefon: 663 127 256
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400
Źródła: https://lazienka360.pl/pl/c/Prysznicowe/19


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Bateria prysznicowa – jak wybrać odpowiedni model?


Dobra bateria prysznicowa powinna być trwała, łatwa w użyciu i być utrzymana w odpowiednim stylu, dopasowanym do całej aranżacji łazienki. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów baterii prysznicowych, dlatego ważne jest, aby zapoznać się z ofertą i znaleźć model dostosowany do oczekiwań.

Armatura prysznicowa różni się ceną w zależności od rodzaju użytego materiału i funkcjonalności, jakie zapewnia – podobnie jest oczywiście w przypadku baterii łazienkowych. Baterie łazienkowe wykonuje się między innymi z mosiądzu, stali szlachetnej, niklu czy nawet złota. Spośród wielu opcji do wyboru klienci mogą zdecydować się również na modele naścienne lub podtynkowe. Te pierwsze są montowane bezpośrednio do rur łazienkowych, podczas gdy drugie są montowane poprzez wykucie specjalnych bruzd w ścianie. Najważniejszym elementem baterii jest oczywiście głowica. Decyduje ona między innymi o szczelności całej konstrukcji. Jest również odpowiedzialna za mieszanie ciepłej i zimnej wody. Produkty z wyższej półki są wyposażone w specjalne sitka, których zadaniem jest tłumienie hałasów generowanych przez przepływającą wodę. Ogólnie wyróżnia się takie rodzaje baterii łazienkowych jak modele ceramiczne, suwakowe i termostatyczne. Te pierwsze charakteryzują się wysoką wrażliwością na zanieczyszczenia pojawiające się w wodzie, za to pozwalają w dowolny sposób ustawiać temperaturę płynu. Modele suwakowe są powoli zastępowane ceramicznymi, z kolei termostatyczne umożliwiają utrzymywanie stałej temperatury wody.

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat wysokiej jakości wyposażenia do łazienki, warto udać się na stronę internetową lazienka360.pl. W ofercie znajduje się niejedna bateria prysznicowa w atrakcyjnej cenie.Firmy Podobne