Szczegóły


WWW: https://szarpnijsie.com/
Dodano: 2022-10-28
Telefon: +48 886 603 652
Miejscowość: Knurów
Adres: Piłsudczyków 10B
Kod pocztowy: 44-196
Źródła: https://szarpnijsie.com/produkt/kula-wechowa/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Kula węchowa dla psa – dlaczego warto ją stosować?


Psy to zwierzęta społeczne, które uwielbiają przebywać z ludźmi, zwłaszcza jeśli mogą wchodzić z nimi w interakcję. W celu polepszenie relacji z pupilem wiele właścicieli korzysta ze specjalnych akcesoriów. Do wyboru jest między innymi kula węchowa dla psa wykonana ze specjalnego materiału, który pochłania zapachy. Dostarcza ona zwierzakowi wiele frajdy, a przy tym utrzymuje go z dala od mebli, dywanów i chodników.

W ofercie przedsiębiorstwa opisanego pod adresem szarpnijsie.com znajduje się wiele akcesoriów przeznaczonych właśnie dla czworonogów. Wspomniana kula węchowa doskonale nadaje się do przechowywania wewnątrz różnego rodzaju smakołyków. W ten sposób właściciel zachęca swojego pupila do węszenia. Zadanie jest jednak utrudnione, głównie ze względu na to, że podczas poszukiwania dochodzi do jednoczesnego przemieszczania się kuli. W ten sposób zwierzak nie tylko się bawi, ale również pożytkuje swoją energię. Tego rodzaju kule są zatem niezbędnym wyposażeniem dla szczególnie aktywnych psów. Poza tym pozwalają one rozwijać umiejętności w zakresie wykrywania różnego rodzaju zapachów. Alternatywę dla kul stanowią specjalne maty zapachowe, w których umieszczony jest również zapach właściciela. Tego rodzaju wyposażenia doskonale sprawdza się podczas fizycznej nieobecności pana lub pani w domu. Dzięki dostępowi do charakterystycznej dla nich woni pies staje się bardziej spokojny i jest w stanie wytrzymać znacznie dłużej samemu. Maty mogą być wykonane z różnych materiałów, również tworzyw odporny na działanie wody, dzięki czemu zmniejszają ilość zabrudzeń trafiających do wnętrza domu. Warto dodać, że autorem maty zapachowej dla psów był specjalista z zakresu behawiorystyki zwierząt. 

Wspomniana wcześniej firma oferuje wykonywanie akcesoriów dla czworonożnych pupili w sposób w pełni spersonalizowany. Zamawiający może dobrać rozmiar i kolorystykę kuli zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Istotne są przy tym wymiary danego zwierzaka. Średnica kuli powinna być na tyle duża, aby pies mógł swobodnie wciskać nosek pomiędzy dzianinę. Poleca się wybór dość kolorowego modelu złożonego z dwóch lub trzech barw. Zwiększy to widoczność zabawki. Szczegóły na temat oferty zostały podane na wskazanych wcześniej stronie. Znajdują się tam również zdjęcia wszystkich sprzedawanych produktów.Firmy Podobne