Szczegóły


WWW: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/
Dodano: 2022-12-29
Telefon: 61 84 77 883
Miejscowość: Poznań
Adres: Mickiewicza 27
Kod pocztowy: 60-835
Źródła: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Gdzie w Poznaniu można wyrobić zdjęcia paszportowe?


Poruszanie się w granicach Schengen wymaga posiadania głównie dowodu osobistego. W przypadku chęci podróży do krajów nienależących do strefy konieczne jest wyrobienie sobie paszportu. Przed udaniem się do odpowiedniej komórki administracyjnej zajmującej się wydawaniem tego rodzaju dokumentów należy odwiedzić fotografa. W Poznaniu zdjęcia paszportowe wykonuje zakład mieszczący się przy ul. ks. Wujka, tuż przy urzędzie. Dzięki temu można szybko i tanio zamówić fotografie, co pozwala na załatwienie formalności w ciągu jednego dnia.

Kadra wspomnianego realizatora ogłasza się na stronie fotografie-pieczatki-wizytowki.pl. Pracownicy polecają także skorzystanie z oferty punktów zlokalizowanych w sąsiednich miastach (w Pile, Kaliszu, Lesznie), gdzie również można zlecić wykonanie potrzebnych zdjęć identyfikacyjnych. Obsługa każdorazowo gwarantuje, że każde zamówienie będzie gotowe w jak najkrótszym czasie. Na życzenie klienta istnieje możliwość retuszu kolorów lub też usunięcia niestałych zmian skórnych (np. wyprysków). Kadra zastrzega sobie, że nie robi korekty elementów twarzy, które służą do biometrycznej identyfikacji.

Zakład przyjmuje zlecenia od osób, które potrzebują zdjęć do dyplomów. Realizuje też zamówienia niestandardowe. Dysponuje rozbudowanym zapleczem sprzętowym i informatycznym, co pozwala na bezproblemowy i szybki wydruk dowolnego formatu fotografii, w tym portretów. Pracownicy zapraszają do kontaktu klientów poszukujących wykonawcy, który tanio i w krótkim czasie przeniesie na papier zdjęcia z wakacji, rodzinnej imprezy czy innego spotkania. To świetny sposób na tworzenie domowego archiwum pamięci, a także opcja pozwalająca na oczyszczenie miejsca na dysku komputera, telefonu czy aparatu.

Kadra wydaje zamówione odbitki w ilości zleconej przez klienta. Istnieje opcja ich dodruku z nośnika pamięci. Usługę tę można zlecić u fotografa lub też wykonać printing w domowym zaciszu, na prywatnej drukarce. Należy tylko pamiętać o załadowaniu do podajnika odpowiedniego papieru.Firmy Podobne