Szczegóły


WWW: http://trans-mich.pl
Dodano: 2020-10-20
Telefon: 661 090 127
Miejscowość: Poznań
Adres: Łozowa 38
Kod pocztowy: 61-467
Źródła: http://trans-mich.pl/transport-medyczny-sanitarny/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Prywatny transport medyczny


Transport medyczny służy do przewożenia osób w bardzo ciężkim stanie, gdy pacjenci nie mogą poruszać się o własnych siłach, gdyż są chorzy lub uczestniczyli w wypadkach. W takich sytuacjach jest potrzeba ich przewiezienia do punktu, w którym otrzymają pełną pomoc. Ambulans przeznaczony do tego rodzaju zadań posiada wyposażenie, dzięki któremu można uratować i podtrzymać w równowadze życie człowieka. Jest to między innymi defibrylator,  apteczka osobista, nosze polowe, sprzęt do łączności radiowej. Natomiast zespół medyczny powinien składać się z lekarza, ratownika medycznego, pielęgniarki oraz kierowcy.

Usługi ratownictwa medycznego mogą być świadczone przez firmy prywatne, takie jak Trans - Mich. Dla pracujących w niej zespołów medycznych priorytetem jest życie, zdrowie oraz komfort każdego pacjenta. Usługi świadczone są na terenie Polski oraz Europy, natomiast koszty są bardzo zróżnicowane i indywidualne.

Prywatny transport medyczny potrzebny jest podczas między innymi:

  • przewozu osób chorych do domów, szpitali, przychodni, sanatoriów itp.;
  • zabezpieczenia medycznego imprez medycznych;
  • przewozu pacjentów pomiędzy placówkami medycznymi.

Prywatny transport medyczny świadczony przez firmę dostępny jest 24h/d przez 7 dni w tygodniu. Karetki wyposażone są w sprzęt oraz doświadczony zespół medyczny, odpowiadający wymogom Narodowego Funduszu Zdrowia. Ponadto, pojazdy posiadają dodatkowo klimatyzację oraz hydrauliczne systemy amortyzacji, dzięki którym przejazd jest bardziej bezpieczny i komfortowy zarówno dla pacjenta, jak i osób ratujących jego życie. Personel medyczny zna języki obce, dlatego też może sprawnie komunikować się z placówkami medycznymi w innych krajach i przewozić osoby poszkodowane do odległych punktów docelowych.

Transport chorych jest niezwykle odpowiedzialną pracą. Osoby, które zdecydowały się na ten zawód, są w pełni przygotowane na stres mogący pojawić się w każdej chwili. Przeszkolona kadra przykłada ogromną wagę do ludzkiego życia. Dlatego oferowane usługi są zawsze na najwyższym poziomie.Firmy Podobne