Szczegóły


WWW: https://transplantacja-wlosow.com
Dodano: 2022-01-20
Telefon: 574149449
Miejscowość: Kraków
Adres: Na Dołach 3
Kod pocztowy: 30--70
Źródła: https://transplantacja-wlosow.com/cennik/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Jaka jest cena przeszczepu włosów w klinice w Krakowie?


Utrata włosów to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób w różnym wieku. O ile w wieku podeszłym jest ona związana z procesami starzenia organizmu, o tyle młodsze osoby doświadczają jej z bardzo wielu powodów. Należą do nich między innymi rozmaite choroby, niewłaściwe odżywianie, powszechnie panujący obecnie stres, zaburzona gospodarka hormonalna czy uwarunkowania genetyczne. Mężczyźni z reguły lepiej radzą sobie z tym problemem, natomiast kobiety, dla których włosy są atrybutem ich seksualności, często popadają w depresję. Przypadłość ta dotyka wielu sfer życia i ma wpływ na życie osobiste, zawodowe i kontakty interpersonalne. Nic więc dziwnego, że i kobiety i mężczyźni poszukują sposobów rozwiązania swoich problemów, z których niewiele odnosi zamierzony skutek.

Dla wielu osób rozwiązaniem mogą być usługi Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak. Pracujący tam specjaliści podejmują się wykonania zabiegów transplantacji mieszków włosowych z okolic biorczych, którymi najczęściej są potylica i skronie, w miejsca, gdzie ich brak. Cena przeszczepu włosów w klinice w Krakowie uzależniona jest od wielu czynników, dlatego należy osobiście zapoznać się z cennikiem zamieszczonym na stronie centrum. Dotyczy ona między innymi:

  • zakoli,
  • przodu głowy z odtworzeniem linii włosów,
  • czubka głowy,
  • zabiegu bez strzyżenia.

W cenniku jest też zabieg Premium możliwy do wykonania w krótkim czasie, także w sobotę. Jest on przeznaczony dla osób, które z różnych względów nie chcą, aby widzieli ich inni pacjenci. Jest on wykonywany przez dwóch lekarzy i dwie pielęgniarki, pracujących symultanicznie w celu skrócenia całej procedury.

Więcej informacji na temat samego zabiegu można uzyskać, kontaktując się z kliniką. Dane do kontaktu dostępne są na stronie centrum wraz z opisem metody w nim stosowanej. Jest to pierwsza taka klinika w stolicy Małopolski, stworzona po to, aby móc świadczyć usługi osobom nieradzącym sobie z problemem łysienia. Stosuje ona innowacyjną metodę, która jest małoinwazyjna i dająca praktycznie minimalne ryzyko powikłań. Włosy rosną bardzo naturalnie, ponieważ pobrane wcześniej mieszki włosowe są wszczepiane za pomocą specjalistycznych implantatorów, kontrolujących kierunek i głębokość umieszczania graftów. Należy jednak dodać, że zabieg ten nie u każdego pacjenta może być przeprowadzony.Firmy Podobne