Szczegóły


WWW: http://www.tubingsystem.eu/pl/
Dodano: 2022-02-21
Telefon: 502 61 60 24
Miejscowość: Katowice
Adres: Warszawska 40
Kod pocztowy: 40-008
Źródła: http://www.tubingsystem.eu/pl/tory-pontonowe/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Czy summertubing jest dla wszystkich?


Spędzanie wakacji z dziećmi to dla wielu rodziców nie zawsze czas odpoczynku, ale przede wszystkim starania się, by znaleźć taką formę rozrywki, która angażowałaby całą rodzinę. Z uwagi na często rozbieżne wartości czy upodobania członków familii, nie jest to proste. Rozwiązaniem może być summertubing. To świetna zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wizyta na stoku, na którym można poszaleć na specjalnie wyprofilowanych pontonach, które poruszają się z większą lub mniejszą prędkością na zjeździe (naturalnie naśnieżonym bądź sztucznym igielicie, więc jest to opcja całoroczna), może stać się stałym punktem rodzinnych wycieczek. Warto zatem rozejrzeć się po swojej okolicy i znaleźć organizatora, który może zaproponować taką atrakcję.

Rodzice nie muszą się bać, że podczas summertubingu ich dzieciom stanie się krzywda. Zarówno pontony, jak i sam stok są odpowiednio zabezpieczone. Czołowy dostawca sprzętu oraz wyposażenia toru zjazdowego, firma TUBINGSYSTEM Sp. z o.o., doskonale rozumie obawy matek i ojców o ich pociechy, dlatego dystrybuuje elementy trwałe, zaopatrzone w systemy trzymania oraz specjalnie wyprofilowane, co zapobiega wypadnięciu podczas jazdy. Tor jest wygrodzony za pomocą miękkich, ale wytrzymałych band, które zachowują się niczym amortyzujące poduszki. Nawet tracąc kontrolę nad pontonem podczas zjazdu, rodzic z dzieckiem lub samo dziecko (o ile jego wiek pozwala mu zjechać samodzielnie) po prostu zatrzymają się na bandzie lub delikatnie od niej obiją, po czym będą mogli bezproblemowo kontynuować trasę.

Wspólny summertubing polecany jest także dziadkom i wnuczętom. Wycieczka na stok może być atrakcyjną nagrodą za dobre wyniki w nauce lub inne szkolne osiągnięcia. Firmy Podobne