Szczegóły


WWW: https://tuyostore.pl/
Dodano: 2023-11-26
Telefon: 605 826 509
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: XX-XXX
Źródła: https://tuyostore.pl/kategoria-produktu/planery-niedatowane/planery-tygodniowe/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Dlaczego warto sięgać po planery tygodniowe?


Współcześni ludzie są mocno zajęci, a Polaków dotyczy to w sposób szczególny. Mieszkańcom innych krajów o wiele łatwiej przychodzi np. poświęcanie czasu na spotkania z bliskimi czy na aktywność fizyczną. Wynika to w dużej mierze z faktu, że Polacy należą do najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Jednak nawet pracując dużą część dnia można znaleźć czas na wiele innych rzeczy, wszystko jest kwestią odpowiedniej organizacji, a także - planowania. Do tego ostatniego można zaś i warto wykorzystać odpowiednie narzędzia.

Brak czasu na ważne sprawy często wynika ze złego zarządzania nim. Mając na przykład wolne chwile, wiele osób spędza je przed ekranem komputera czy telewizorem, zamiast posprzątać dom czy iść na siłownię, nieraz dlatego, że zwyczajnie zapomina się o takich obowiązkach. Można to zmienić kiedy zacznie się układać plany dnia, tym bardziej że psychologowie wskazują, że większa jest szansa na realizację planów gdy się je zapisze - najlepiej odręcznie. To sposób na przypomnienie, ale też uporządkowanie spraw oraz ocenę, kiedy na dane czynności można sobie pozwolić, znajdując na nie miejsce w kalendarzu. Wygodnym narzędziem do tego są oferowane na stronie tuyostore.pl planery tygodniowe, pozwalające drobiazgowo zaplanować np. nadchodzący tydzień, bez nadmiernego wybiegania w przyszłość - zbyt dalekosiężnych planów o wiele trudniej jest dotrzymać.

Prowadzenie planu dnia i tygodnia ma jeszcze jedną ważną korzyść - pozwala przyjrzeć się temu, czemu poświęca się czas w ciągu każdego dnia, co pozwala go zoptymalizować. Może się na przykład okazać, że, myśląc, iż na nic nie ma się czasu, tak naprawdę mnóstwo go marnuje się na mało pożyteczne czynności, podczas gdy zamiast np. leżenia przed telewizorem można byłoby spotkać się ze znajomymi. Można też łatwiej znaleźć lukę w obowiązkach i umieścić w niej ważne sprawy, na jakie do tej pory brakowało chwili - jak uporządkowanie swoich rzeczy, oddanie książek do biblioteki czy... wizyta u dentysty. Planowanie jest niezwykle przydatne!


Firmy Podobne