Szczegóły


WWW: https://www.ulgaz.pl/
Dodano: 2022-11-01
Telefon: 61-852-62-63
Miejscowość: Poznań
Adres: Winogrady 78
Kod pocztowy: 61-659
Źródła: https://www.ulgaz.pl


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Hurtownie instalacyjne — którą firmę wybrać?


Przedsiębiorcy prowadzący firmy instalacyjne regularnie korzystają z oferty sklepów gazowniczych działających zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie (ze sprzedażą wysyłkową). Hurtownie instalacyjne proponują nieco odmienne warunki współpracy, dlatego zawsze warto porównać zakres proponowanej oferty, aby wybrać najkorzystniejszego partnera. Obecnie wiele firm instalacyjnych decyduje się na składanie zamówień online, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który w prowadzeniu własnej działalności jest dosyć istotny. Pracownicy hurtowni starają się zrealizować każde zamówienie w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu niezbędne produkty trafiają w ręce zamawiającego zwykle w czasie 24-48 godzin.

W taki właśnie sposób działa poznański sklep gazowniczy ULGAZ współpracujący wyłącznie ze znanymi markami, takimi jak m.in. JUNKERS, Vaillant, BOSCH, IDMAR Group czy ARISTON. Klienci mają więc pewność, że zamawiają wysokiej jakości sprzęty i akcesoria wpływające na jakość oraz bezpieczeństwo wykonywanych prac. Obsługa sklepu służy również doradztwem w doborze odpowiednich artykułów. W hurtowni internetowej dostępne są następujące kategorie:

  • skrzynki gazowe,
  • ogrzewanie,
  • czujniki gazu i czadu,
  • kuchenki gazowe wraz z akcesoriami i częściami zamiennymi,
  • artykuły gazownicze (monozłącza, kolumny PE-STAL, zawory gazowe, przewody do kuchenek gazowych),
  • akcesoria propan butan,
  • artykuły instalacyjne (zawory wodne i gazowe, przewody elastyczne, filtry, kształtki mosiężne, stalowe i ocynkowane).

Poza dystrybucją urządzeń gazowniczych firma świadczy usługi z zakresu m.in. montażu kuchenek gazowych i kotłów gazowych, modernizacji oraz przeprowadzania przeglądów instalacji gazowych. Oferta dotyczy wyłącznie Poznania i okolic. Firmy Podobne