Szczegóły


WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/
Dodano: 2023-04-11
Telefon: 61 893 55 50
Miejscowość: Komorniki
Adres: Poznańska 180
Kod pocztowy: 62-052
Źródła: https://drukarkiprzemyslowe.pl/produkty/laser-dpss-seria-d-duo/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Jet Lasers od Macsa ID – gdzie zamówić?


Profesjonalna drukarka i laser przemysłowy to niezastąpione urządzenia, których nie może zabraknąć w żadnym zakładzie produkcyjnym, farmaceutycznym, kosmetycznym czy spożywczym. Dobrej jakości maszyny umożliwiają szybkie i wygodne znakowanie różnych produktów. Technologia laserowa proponowana przez firmę MACSA ID cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców działających w rozmaitych gałęziach przemysłu.

Producent projektuje specjalistyczne lasery przeznaczone do znakowania, grawerowania, kodowania i perforowania różnego typu materiałów. Poza tym urządzenia są łatwe w instalacji i obsłudze. Zaawansowane oprogramowanie pozwala na tworzenie komunikatów, wysyłanie wiadomości pomiędzy użytkownikami przez sieć. Sprzętem można sterować poprzez ekran dotykowy.

Przedsiębiorstwo Victor Ink-Jet System Service ma w swojej ofercie kilkanaście modeli laserów zaprojektowanych przez tego producenta. W asortymencie znajduje się między innymi Jet Lasers DPSS Seria D DUO, który doskonale sprawdzi się podczas znakowania delikatnych powierzchni i ablacji powłok. Znacznik wysokiego kontrastu można uzyskać bez termicznego uszkodzenia podłoża. Sprzęt został wyposażony w dwa procesory, dzięki czemu można szybko zmienić cykl pracy. Dodatkowo firma sprzedaje model Nano-D, który wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz łatwością integracji. Urządzenie jest funkcjonalne, nadaje się do znakowania rozmaitych przedmiotów.

Dla przedsiębiorstwa pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie tylko dobiorą odpowiedni egzemplarz, ale i zajmą się instalacją urządzenia w zakładzie. Dodatkowo mogą przeprowadzić test. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości artykułów oraz profesjonalizmu obsługi.Firmy Podobne