Szczegóły


WWW: https://wesole-przedszkole.edu.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48 696 442 990
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Ostrogórska 21
Kod pocztowy: 41-200
Źródła: https://wesole-przedszkole.edu.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Przedszkola Sosnowiec


W Sosnowcu działa kilkadziesiąt przedszkoli – zarówno prywatnych jak i publicznych. Nasuwa się pytanie: czym kierować się przy wyborze odpowiedniej placówki? Z pewnością wiele czynników ma znaczenie. Lokalizacja, oferta dydaktyczna, kadra, godziny otwarcia, opinie innych rodziców, wysokość wymaganych opłat – „lista” jest bardzo długa. A może zależy Ci też na tym, by Twoja pociecha od najmłodszych lat uczyła się wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka i otwartości na różnorodność. W takim razie zdecyduj się na zapisanie dziecka do instytucji z oddziałami integracyjnymi, gdzie będzie miało okazję poznać rówieśników zmagających się na co dzień z rozmaitymi problemami, takimi ja na przykład: autyzm, zespół Aspergera czy niepełnosprawność ruchowa. Zajrzyj na stronę internetową:  wesole-przedszkole.edu.pl, pobierz, a następnie wypełnij kartę zgłoszeniową niepublicznego przedszkola w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej 21.  Powinny się w niej znaleźć między innymi:

  • dane dziecka i jego opiekunów;
  • godziny pobytu w placówce;
  • informacje o stanie zdrowia dziecka (przebyte choroby, alergie, przyjmowane leki, etc.);
  • informacje odnośnie sposobu funkcjonowania malucha (rytm dnia, nabyte umiejętności, ulubione potrawy i aktywności, stosowana dieta, zainteresowania, pasje, itp.).

Warto zauważyć, iż rekrutacja do przedszkola trwa cały rok kalendarzowy. Dziecko może zacząć uczęszczać na zajęcia już następnego dnia po podpisaniu umowy. Najmłodsi mają do dyspozycji przestronne bogato wyposażone sale gimnastyczne, sale zabaw i ogród. Na szczególną uwagę zasługuje również nowoczesna Sala Doświadczania Świata ze sprzętem terapeutycznym, gdzie maluchy odpoczywają, nabywają nowe umiejętności, poszerzają horyzonty i usprawniają zmysły. Potrzebujesz lepszych rekomendacji? Zadzwoń i zapisz swoją pociechę na bezpłatne zajęcia adaptacyjne, które odbywają się w co drugą sobotę miesiąca. Przekonaj się na własne oczy jak wygląda życie i zabawa w „Wesołym Przedszkolu”.  Zapewnij swojej latorośli dobry start w przyszłość!Firmy Podobne