Szczegóły


WWW: https://www.wopak.eu/
Dodano: 2021-04-15
Telefon: 660218091
Miejscowość: Zabłudów
Adres: św. Rocha 15
Kod pocztowy: 16-060
Źródła: https://www.wopak.eu


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Reklamówki z nadrukiem


Elementy z plastiku nie są dziś uznawane za bezpieczne, gdyż mogą wpływać w negatywny sposób na zdrowie człowieka i ekologię ziemi. Szczególnie złą sławą cieszą się foliowe reklamówki, w przypadku których czas rozkładu pojedynczej sztuki jest szacowany na prawie tysiąc lat. Czy można więc korzystać z tego tak powszechnego w codziennym użytkowaniu elementu, jakim jest torebka foliowa i jednocześnie nie wyrzucać sobie, że niszczy się środowisko? Okazuje się, że jak najbardziej.

Firma WOPAK to działający od lat dostawca wysokiej klasy rozwiązań produkowanych właśnie z plastiku. Przyjmuje i realizuje zamówienia na reklamówki różnych rozmiarów oraz kształtów, czym zaskarbił sobie wdzięczność sporej grupy klientów, którzy chętnie ponawiają zlecenia i polecają usługi. 

Dostarczane torebki są wykonane z plastiku o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu z powodzeniem można używać ich wielokrotnie. Jest to duży plus doceniany przez odbiorców, którzy nie muszą dzięki temu zaśmiecać swojego domu, biura czy bagażnika w samochodzie nowo nabytymi reklamówkami - wystarczy mieć pod ręką jedną, która wystarczy na długo. Dodatkowo dostawca zadbał, by materiał, z którego powstają wspomniane torebki, mógł podlegać recyklingowi. Gdy reklamówka ulegnie zniszczeniu, można ją wyrzucić do pojemnika na odpady, a następnie wykorzystać materiał ponownie po jego przetworzeniu.

Plusem oferty wspomnianego realizatora jest również to, że można zamówić u niego personalizowane reklamówki z nadrukiem wybranym przez klienta. Jest to patent chętnie wybierany przez wiele przedsiębiorstw jako jeden z elementów mądrze prowadzonej polityki marketingowej. Z takiej formy reklamy mogą z powodzeniem skorzystać zarówno niewielkie firmy, jak i olbrzymie korporacje. 

Firma zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie przedstawia całościową ofertę i gdzie można zapoznać się z cenami.  Zamawiając u powyższego realizatora, klient ma pewność, że wybiera kompetentnego dostawcę, a jego zamówienie będzie wykonane terminowo oraz zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.Firmy Podobne