Szczegóły


WWW: https://xbsgroup.pl/
Dodano: 2019-03-16
Telefon: +48 (22) 731 01 47
Miejscowość: Błonie
Adres: Pass 20
Kod pocztowy: 05-870
Źródła: https://xbsgroup.pl/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Logistyka pos


Sprawne zaplecze logistyczne to jeden z fundamentów każdego przedsiębiorstwa pragnącego zachować konkurencyjność na rynku. Upowszechnienie najnowszych technologii przekłada się na poprawę dystrybucji materiałów marketingowych na każdym etapie i zmaksymalizowanie korzyści płynących z ich wykorzystywania. Propozycja XBS Group to usprawnienie magazynowania przez jego centralizację i zastosowanie zaawansowanych systemów informatycznych. Przedsiębiorcy otrzymują dzięki temu nowe narzędzia pozwalające na automatyzację i monitorowanie zamówień.

Linia usługowa Diamond zdecydowanie poprawia funkcjonowanie działu Marketingu, szczególnie w średnich i dużych przedsiębiorstwach, gwarantując przy tym także doskonałą komunikację z pozostałymi działami (ze szczególnym uwzględnieniem działu sprzedaży, bowiem zazwyczaj to poprzez niedostateczną wymianę danych pomiędzy tymi dwoma działami powstają wszelkiego rodzaju opóźnienia).

Proponowany model wydatnie poprawia rentowność całego przedsięwzięcia, obniżając nie tylko koszty, jakie generuje produkcja magazynowania, ale także te związane bezpośrednio z logistyką. W systemie obsługującym zamówienia znajdują się wszystkie niezbędne dane takie jak zdjęcia materiałów, instrukcja, dane dotyczące logistyki czy data ważności.

Ta doskonała platforma sprawdza się doskonale także przy pośrednictwie między sprzedawcami produktów i użytkownikami - pozwalając na wymianę czytelnych komunikatów oraz przydzielanie odpowiedniej liczby materiałów do danej realizacji.

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązań do swojej firmy, które zapewnią najwyższy poziom zarządzania kampanią marketingową, synchronizację działu Sprzedaży, Marketingu, magazynowania, merchandiserów i kurierów,  eCOS Premium to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie.

Dane klientów są jednoznaczne - oferowana logistyka POS to wyraźnie lepsze wykorzystanie materiałów marketingowych, większa skuteczność prognoz dotyczących zapotrzebowania i brak opóźnień w dostawach przy optymalizacji dostarczanych ilości.


Firmy Podobne