Szczegóły


WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/
Dodano: 2020-01-10
Telefon: 509 445 744
Miejscowość: Poznań
Adres: Adama Kręglewskiego 9A
Kod pocztowy: 61-248
Źródła: https://www.zimexscapa.com.pl/scapa-2547-epr-tasma-samowulkanizujaca/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Scapa 2547


Szybkie i skuteczne naprawy wiążą się z koniecznością zakupu odpowiedniego materiału, który zostanie wykorzystany w tym celu. Uszkodzony kabel, instalacja elektryczna czy pęknięta rura wymaga ekspresowej, ale przede wszystkim bezpiecznej interwencji, dlatego najczęściej stosuje się taśmy. Jednak nie każdy jej rodzaj spełni swoją funkcję, jak należy.

 

Taśma samowulkanizująca ma ogromny zakres zastosowań:

  • łączenie i naprawa kabli zasilających;

  • izolacja instalacji elektrycznej;

  • różne wersje kolorystyczne doskonale sprawdzą się przy wydzielaniu stref w halach przemysłowych czy na jezdni;

  • różne kolory pomagają przy oznaczaniu kabli;

  • izolacja rur;

  • naprawa przeciekających przewodów pneumatycznych.

 

Taśma samowulkanizująca Scapa 2547 wykonana z kauczuku etylopropylenowego EPR jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu zyskuje na wartości. Stosowanie tego typu materiału to bardzo prosta i przyjemna czynność, z którą każdy sobie poradzi bez problemu. Zaletą taśmy jest duża odporność na wilgoć, ozon oraz promieniowanie ultrafioletowe, natomiast proces samowulkanizacji doskonale zabezpiecza izolowane elementy. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom produkt ten można z powodzeniem wykorzystywać w różnych warunkach, czy to wewnętrznych, czy zewnętrznych.

 

Przy nakładaniu taśmy trzeba pamiętać o owijaniu na zakładkę danego elementu z odpowiednim jej naciągnięciem, tak aby proces samowulkanizacji, przyniósł jak najlepsze efekty. Warto też wiedzieć, że w razie potrzeby można ją łatwo usunąć, nie zostawiając przy tym śladów jej obecności. Jedyne czego wymaga tego typu taśma, to ochrony przed kontaktem z rozpuszczalnikami, substancjami ropopochodnymi oraz ich oparami, które mogą niekorzystnie wpłynąć na jej właściwości.

 

Przeprowadzając naprawy z wykorzystaniem taśmy Scapa 2547, dostępnej w sklepie internetowym zimexscapa.com.pl, można mieć pewność ochrony na najwyższym poziomie oraz perfekcyjnego wykonania z zachowaniem estetycznego wyglądu. Tego typu produkt to najlepszy plaster na nieszczelne połączenia, pęknięcia czy wyszczerbienia, które wymagają szybkiej i fachowej interwencji.Firmy Podobne