Szczegóły


WWW: https://www.zniczekowalczyk.com/
Dodano: 2023-05-23
Telefon: 601500886
Miejscowość: Tarnów
Adres: Dojazd 14a
Kod pocztowy: 33-100
Źródła: https://www.zniczekowalczyk.com/pl/oferta/granulaty/


Dodaj Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Jaka firma sprzedaje parafinę do zniczy?


Odwiedzając cmentarze, aby spędzić chwilę zadumy nad grobami bliskich, większość osób zabiera z sobą znicze. Znicz to swego rodzaju światełko pamięci zapalane nie tylko na grobach zmarłych, ale również w miejscach wydarzeń historycznych. Dlatego popyt na nie jest przez cały rok. Są jednak okresy, gdy zapotrzebowanie na nie mocno wzrasta. To okazje, takie jak Święto Zmarłych, Boże Narodzenie czy Wielkanoc. 

Producenci zniczy szukają firm oferujących komponenty do ich produkcji, natomiast sklepy zajmujące się ich sprzedażą starają się zaopatrzyć w różne rodzaje tych wyrobów, aby sprostać różnym oczekiwaniom. Jednych i drugich zadowoli oferta przedsiębiorstwa ze strony zniczekowalczyk.com. Firma ta zajmuje się nie tylko produkcją, ale też sprzedażą tych artykułów, jak i opakowań czy materiałów do ich produkcji.

Działa ona na rynku od kilkudziesięciu lat i wypracowała sobie renomę wśród innych producentów i kontrahentów, którzy się u niej zaopatrują w gotowe artykuły. Nie ogranicza się do sprzedaży hurtowej, obsługując też klientów indywidualnych. W jej asortymencie dostępne są różne rodzaje zniczy, w tym:

  • szklane,
  • ceramiczne,
  • zalewane,
  • plastikowe,
  • elektryczne.

Ma też do zaoferowania znicze sezonowe - bożonarodzeniowe i wielkanocne. Wszystkie dostępne w asortymencie artykuły są najwyższej jakości i w ciekawym wzornictwie wpisującym się w aktualne trendy. Producent dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym i kontroluje proces technologiczny.

Innym producentom może zaoferować nie tylko parafinę do zniczy czy różne rodzaje knotów, ale też mnóstwo pojemników w różnych wielkościach, kształtach i rodzajach materiału, obudowy plastikowe, szkło ręczne czy wiatrochrony do zniczy. Firma wysoko ceni sobie współpracę z każdym klientem.


Firmy Podobne